درباره ما

مؤسسۀ آموزشی «آروین آموزش ایساتیس» با برند “سوخت مغز” با هدف استفادۀ حداکثری از قدرت و توانایی ­های مغز تأسیس شده است و در این زمینه از محقّقان و مدرّسان بنام ایران استفاده می­ کند.

در واقع مجموعۀ آموزشی ما بر آن است که ذهن شما را قدرتمند کند، باورهای نادرست شما را تغییر بدهد و با بهره­ گیری از بهترین تکنیک­ های روز دنیا آینده ­ای روشن ­تر پیش روی شما قرار بدهد.

در راستای رسیدن به این هدف در این مؤسسه دوره­ ها، محصولات آموزشی، مقالات و کتاب­ هایی در زمینه ­های زیر ارائه می­شود:

۱) مهارت­ های کوچینگ و موفّقیت

۲) مهارت­ های ارتباطی

۳) مهارت ­های مطالعه

۴) مشاورۀ تحصیلی

 

لوگوی مجمومۀ آموزشی سوخت مغز…

 

           لوگو                   

 

همکاران ما در این مجموعه تلاش می­ کنند تا در طول مسیر رسیدن به اهدافتان شما را همراهی کنند و به شما این جسارت را بدهند که جهان را رام قدرت خویش کنید و هرگز از روشن شدن چراغ قرمز اتمام “سوخت مغز نهراسید.

شاید در این مسیر برخی از دوستان بگویند که مغز انسان ماشین نیست که به سوخت­گیری احتیاج داشته باشد. باید بسیار صریح و شفّاف عرض کنم که کاملأ در اشتباه هستید بدون شک هر فردی در زندگی نیاز دارد ذهن خویش را نیز تغذیه کند.

طبق تحقیقات ۹۷ درصد از مردم هدفی در زندگی ندارند و یا اهداف خوبی را انتخاب نکرده اند. به قول حافظ مصداق این بیت هستند: «ما در این ره نه پی حشمت و جاه آمده ­ایم/ از بد حادثه اینجا به پناه آمده ­ایم» البتّه عمدۀ این مشکلات به علّت عدم آموزش صحیح در این زمینه است.

 

  •  هرکس تعریف مخصوص به خود را از موفّیقیت در ذهن دارد یک نفر داشتن کسب و کار موفّق و مستقل، یک نفر کسب کرسی­ دانشگاه­ های برتر و دیگری اعتماد به نفس بالا و… را رمز موفّقیت خویش می ­داند.

       در زمینۀ «مهارت­ های کوچینگ و موفّقیت» هر فردی یاد می­ گیرد که چگونه برای زندگی خود هدف­گذاری کند، برای رسیدن به اهداف مشخص خود برنامه ­ریزی کند و مهم­ تر از همه این­که مدیریت زمان را می­ آموزد تا به اهداف خود برسد.

 

  • خیلی از کودکان و حتّی بزرگسالان و مدیران از فن بیان خوبی برخوردار نیستند یا از صحبت کردن در جمع می­ هراسند و یا نمی­ توانند منظور خود را به صورت واضح و شفّاف به مخاطب برسانند و این موضوع در زندگی، روابط اجتماعی و حتی کسب و کار آنها تأثیر بدی گذاشته است.

      در زمینۀ «مهارت­ های ارتباطی» یاد می­ گیرد ترس و استرس خود را هنگام صحبت کردن در برابر جمع کنترل کنید و از زبان بدن پویا و مناسب در ارتباطات و مذاکرات استفاده کنید و در نهایت ارتباط مؤثری با دیگران برقرار کنید.

 

  • مطالعه برای خیلی از افراد یک امر زجرآور است و به همین علّت سرانۀ مطالعه در کشور ما بسیار پایین­تر از استاندارد جهانی است.

     در «مهارت­ های مطالعه» هر فردی می­ آموزد:

۱- چگونه سرعت پردازش مغز را افزایش داده و در نتیجه سرعت مطالعۀ خود را بالا ببرد.

۲- در هنگام مطالعه تمرکز بالایی داشته باشد.

۳- حافظۀ خود را تقویت کند.

۴- و… همچنین دیگر مهارت­ ها و تکنیک ­هایی که برای مطالعۀ اثربخش لازم است را می­ آموزد.

      و در نهایت مانند قهرمانان حافظۀ دنیا به یک یادگیرندۀ حرفه ­ای تبدیل شود و در نتیجه مطالعه از یک امر زجرآور به یک امر لذّت بخش تبدیل شود.

 

  • امروزه بحث آموزش دانش­ آموزان یک امر مهم هم برای خانواده­ ها و هم برای پیشرفت کشور تلقی می­ شود؛ امّا متأسفانه بعضی از اوقات مشاهده می­ کنیم که دانش­ آموزان یا به این موضوع توجّهی ندارند و یا روش صحیح مطالعه کردن را نیاموخته­ اند و به همین دلیل از درس خواندن فراری می­ شوند.

       در زمینۀ «مشاورۀ تحصیلی» مشاوران با تجربۀ این مؤسسه با برنامه­ ریزی دقیق تحصیلی، لایف استایل ویژۀ دانش ­آموزان و تکنیک­ های پیشرفت تحصیلی به دانش­ آموزان کمک می­ کنند که با توجّه به وضعیت تحصیلی فعلی هر فرد پیشرفت چشم­گیری در وضعیت تحصیلی فرد ایجاد کنند تا دیگر از مطالعۀ درسی نهراسند و از آن لذّت ببرند.